TURNAJ MLADŠÍCH ŽIAKOV V STREČNE

Dňa 16.12. 2017 sa náš klub 1. KŠK ŽILINA zúčatnil turnaja mladších žiakov v Strečne kde sme s úspechom vybojovali 2. miesto pre náš tým. Céle sa ta začalo o 10 – tej ráno keď sa začal prvý hrací čas: KŠK Žilina proti Rajecké teplice. Po zaznení píštalky sa hra začala. Lopta bola ľahká a tak lietala telocvičňou ako balón. Prvú polovicu sme držali vyrovnane ale v priebehu minúty sa všetko prelomilo: KŠK – Rajecké teplice 0:1 . Nie v dobrej nálade sme si sadli do šatne a čakali sme na druhú výzvu. Čakal nás silnjší súper – Strečno ,,žltý” ktorý boli v dobrej forme. Hra na začiatku vyzerala vyrovnane až kým neprišli prvé góly od Strečna 1:0, 2:0 a potom prišiel čas ukázať ako futbal hráme mi – 2:1, 2:2 srdce nám bušilo a času ubúdalo keď sme náhle dostali tretí gól a bolo po srande. Avšak náhli výkop zmenil preibeh celej hry a skóre bolo dorovnáné. Skóre nebolo ľahké chrániť ale ,,domáci” boli predsa len o niečo rýchlejší a dokázali vstreliť štvrtý gól. Po niekoľkych minútach sa súboj skončil a my celkom spokojný so svojim výkonom sme odyšli sledovať ďalšie zápasi. Po asi štyridsitich minútach sme nastúpili na hraciu plochu proti ľahšiemu súperovi – Strečno ,,zelený’‘ . Priebeh hry bol jednoduchý – doslova sme ich rozniesli na kopytách. Po piatich strelených góloch sa hra skončila a my vo výbornej nálade sme čakali na posledné stretnutie proti Rosine. Išlo o 2. mieto a tak sme hrali z plných síl. Bolo to ľahšie než sa sme čakali. Súper ktorý nám siahal po plecia tažko bránil útoky na bránu. Zápas sme ukončili s výhrou na našej strane. S očakávaním sme čakali na dobré umiesnenie, ktoré sa po poslendom zápase tohto stretnutia skončilo 6:1 pre Rajecké teplice (proti Strečno ,,zelený”). S radostnými výkrikmi sme vedeli že sme skončili na druhom mieste.