Mladší vyhrali, starší prehrali o gól

Mladší žiaci odštartovali 2. polovičku sezóny výhrou nad OŠK Rosina 3:1. Hralo sa v Rosine. Domáci vsietili svoj prvý a jediný gól v 4. minúte zápasu, napriek tomu, že sme mali prevahu v úvode. Do konca polčasu naši vyrovnali v 21. minúte zásluhou Juraja Jakubisa. V druhej polovici hry mali trochu navrch domáci, ale napriek tomu sme upravili výsledok o 2 góly v náš prospech (54″ Marek Štefanov, 56″ Dávid Bálek). Pred Marekom Štefanovom sa bránka hostí otriasala, keďže v závere zápasu strelil dve brvná. Po dlhom čase sa ukázal v bráne Mário Súľovský a zachytal celkom dobre. Prvé víťazstvo je naše. Fandime naďalej našim chlapcom.

Starší žiaci začali tiež dobre. V zápase sa stretli proti TJ Jablonovému, s ktorým naposledy prehrali 12:1. Tentokrát sme zásluhou nášho kapitána Dominika Tomu vyhrávali v 5. minúte 1:0. Takýto stav trval do 51. minúty, kedy náš súper vyrovnal. O 8 minút ešte navýšil na konečných 2:1. TJ Jablonové hralo lepšie ale celkom sa nám darilo držať s nimi krok. Starší žiaci vstúpili do jarnej časti prehrou, ale s tímom, ktorý aktuálne sedí na 3. priečke tabuľky.