Letný prímestský tábor v kocke

Náš prvý letný tábor v oratku sa úspešne skončil! Vrcholom záverečného dňa sa ako tradične stalo vyhodnotenie celkového poradia skupín. Tábor vyhrala skupina zelených, na striebornom stupienku sa umiestnili žltí a tretí skončili oranžoví. Prvú letnú akciu na oratku si pochvaľovali nielen deti, ale aj samotní animátori a MTZ – všetci sa zhodujú na tom, že tábor prebehol v priateľskej a fair-play atmosfére. Po vyhodnotení nasledovala “hostina“, 

kde sa spoločne stretli rodičia, deti aj animátori a popri nejakom tom koláčiku mohli prehodiť kus reči. Následne po odchode rodičov MTZ, animátori aj organizačný tím zhodili dole výzdobu, zložili pódium a zhodnotili si tábor. Nechýbalo pri tom aj občerstvenie – pizza. Potom sa zabávali až do neskorého večera, kedy sa všetci pobrali domov. 

Narniu 2020 môžme teda zhodnotiť na výbornu, a tešíme sa na ďalší rok!

Dávid Bálek

HYMNA tábora - text

1. Šatník, čo tajomstvo ukrýva, Privedie nás do raja. Mnoho stromov slnko prežiari. Čosi zlé tu prebýva, Kráľovná sa vraj obáva, Že ju môžu deti poraziť.

R1: Zrazu sa tu zjaví divný faun, Bobry, líška, vlci či Aslan. Stále nové taje odkrývam, Bojovať za dobro neváham.

R2: Lev a les, Biela kráľovná, čo je to za krajina do kráľovstva snov sa ponáhľam. Nie je to iba náhoda, Dobro so zlom zápasia, Na ktorú sa stranu asi dám.

Narnia…. 

2. Kráľovná Edmunda zakliala, Jej zástava zaviala, Len spolu ho môžme odčariť. Nie je to ľahká úloha, No nikto z nás sa nevzdáva Nášho brata chceme zachrániť.

3. Jediná nádej ostáva, Nájsť vládcu lesa Aslana, Čo by v tejto chvíli poradil. Odvahu dodal, pomohol Do boja za nás vytiahol, Neváhal svoj život položiť.

Narnia, Narnia, Narnia, Narnia,…